Teslimat ve Ödeme

Nakit ödeme, siparişin alınması üzerine ofis veya Antalya’da kurye şeklinde gerçekleşmektedir. Siparişiniz sitemimize düştükten sonra iki saat içinde tedarik edilir sonrasında ofisimize gelerek ödemesini yspıp ürünlerinizi alabilirsiniz. Ayrıca siparişinizi Antalya'da kurye ile teslim alabilirsiniz, kurye teslimat ücreti 13 Liradır.
 
Banka havalesi ile firmamızın hesabına ödeme:
 
Siparişiniz için ödeme yapmanın en uygun yollarından biridir. Firmanın Garanti Bankası hesabına ödeme yapabilirsiniz. Siparişte ödeme için ödeme yapılırken sipariş numarasının belirtilmesi gerekmektedir. Sipariş numarası ödeme içinde belirtilmemişse, siparişinizin gecikme durumu söz konusu olabilir.
 
PTT posta ile teslim:
 
Türkiye'de posta ile teslim, ürünün büyüklüğüne ve ağırlığına bağlı olarak ödenir. Aynı gün saat 12:00'den önce verilen siparişin sevkiyatı aynı gün içinde yapılır,12:00'dan sonra verilen sipariş bir sonraki iş gününde ya da kuruma bağlı olarak aynı gün içindede yapılabilir. Siparişinizin miktarı 120 TL’nin altındaysa alıcı ödemelidir 120 TL ve üzeri siparişleriniz tarafımızca karşılanmaktadı. Siparişinizin detaylarını hesabınızda ''Siparişlerim'' kısmından görebilirsiniz aynı zamanda tarafımıza bilgi e-maile geçilecektir.
Kapıda ödeme siparişleri sadece 30 lirayı aşan tutarlar için işleme alınır. 30 liranın altındaki siparişler ancak mağazanın banka hesabına ödeme yapıldıktan sonra işleme alınır.
 
Dikkat! Siparişlerinizin ulaştırması sadece iş günleri içerisinde gerçekleşmektedir.
 
 
Değerli müşterilerimiz!
 
Siparişinizi vermeden önce, "Sözleşme Şartlarını" okuduğunuzdan emin olun.