Teslimat ve Ödeme

Siparişi ofisten veya Antalya içi kuryeden alırken nakit ödeme.

 

Banka havalesi ile firmamızın hesabına ödeme.

 

Kapıda ödeme.

 

Antalya içi kurye ile teslimat.

 

PTT veya MNG kargo ile teslimat.

 

Ödeme

 

Siparişi ofisten veya Antalya içi kuryeden alırken nakit ödeme.

 

Sitemizin mağazasında düzenlenen siparişiniz iki saat içerisinde toparlanmaktadır ve bundan sonra ofisimize gelip ödemenizi yaparak siparişinizi teslim alabilirsiniz. Ayrıca siparişinizi Antalya içi kurye teslimatıyla alabilirsiniz, bu durumda kurye teslimat ücreti 10 TL olur.

 

 

Banka havalesi ile firmamızın hesabına ödeme.

 

Siparişinizi ödemek için en uygun yöntemlerinden biridir. Şirketimizin Garanti Banka hesabına ödeme yapabilirsiniz. Ödeme yaparken açıklama kısmında mutlaka sipariş numarasını belirtmeniz gerekir. Sipariş numarası belirtilmediği takdirde bu, siparişinizin yollanılmasında gecikmeye yol açabilir.   

 

 

 

Teslimat

 

Antalya içi kurye ile teslimat.

 

Antalya içi teslimat hizmeti ücretlidir – 10 TL. Sipariş düzenlendikten sonra iki saat içerisinde siparişiniz toparlanır ve sonrada yollama ve teslimat işlemleri gerçekleşir. Gün içinde kuryemiz, sipariş teslimat saati için belirtmiş olduğunuz telefon numarasından sizinle irtibata geçer.

 

PTT veya MNG kargo ile teslimat.

 

Gönderi ebatlarına ve ağırlığına göre Türkiye içi posta veya kargo yoluyla teslimatlar ücretlidir. Sipariş gönderimi aynı günde gerçekleşmektedir. Nakliye ücreti alıcıya aittir. PTT tarifeleri hakkında bilgiler:  http://www.ptt.gov.tr/sx/ptt/docs/file/tariffs/YurticiKuryeKargoUcretleri.pdf

MNG kargo nakliye ücret ve zaman hesaplaması:
http://service.mngkargo.com.tr/musteri/WebFaturaListesi/UcretHesapla2.aspx
Gönderi yola çıktıktan sonra teslim alma tarihi, ücreti, ebatları ve gönderi numarası hakkında bilgiler müşterinin isteğine göre elektronik posta adresine gönderilebilir.
Mağazamızda sık olarak çeşitli indirimli satış ve promosyonlar gerçekleşmektedir ve bunun sonucunda sipariş teslimat masrafları tarafımızdan karşılanmaktadır, bunu siparişi düzenlerken veya sitemizdeki reklam afişlerinden öğrenebilirsiniz. 500 TL dan fazla sipariş kargo ücretsizdir.