Teslimat ve Ödeme

Nakit ödeme, siparişin alınması üzerine ofis veya Antalya’da kurye şeklinde gerçekleşmektedir. Siparişiniz sitemimize düştükten sonra iki saat içinde tedarik edilir sonrasında ofisimize gelerek ödemesini yspıp ürünlerinizi alabilirsiniz. Ayrıca siparişinizi Antalya'da kurye ile teslim alabilirsiniz, kurye teslimat ücreti 10 Liradır.
 
Banka havalesi ile firmamızın hesabına ödeme:
 
Siparişiniz için ödeme yapmanın en uygun yollarından biridir. Firmanın Garanti Bankası hesabına ödeme yapabilirsiniz. Siparişte ödeme için ödeme yapılırken sipariş numarasının belirtilmesi gerekmektedir. Sipariş numarası ödeme içinde belirtilmemişse, siparişinizin gecikme durumu söz konusu olabilir.
 
PTT posta ile teslim:
 
Türkiye'de posta ile teslim, ürünün büyüklüğüne ve ağırlığına bağlı olarak ödenir. Aynı gün saat 12: 00'den önce verilen siparişin sevkiyatı aynı gün içinde yapılır,12: 00'dan sonra verilen sipariş bir sonraki iş gününde ya da kuruma bağlı olarak aynı gün içindede yapılabilir. Nakliye ücretleri alıcıya gider. Web sitemizden hesabınızda görebileceğiniz sipariş gönderimi ile ilgili bilgiler ve ayrıca tüm diğer ihtiyacını duyacağınız bilgiler size e-posta ile gönderilmektedir. 
 
UYARI! Siparişlerin sevkiyatı  sadece iş günlerinde yapılır!
 
Mağazamızda, her türlü kampanya ve indirimi satışlar belirli zamanlarda sıklıkla gerçekleşmektedir buna bağlı olarak bazı kargolamalarda ücret tarafımızca karşılanabilmektedir bunun için gerekli olan şartlar ve ayrıntılı bilgileri web sitemize bir sipariş verirken veya reklam afişlerinde bulabilirsiniz. 
Kapıda ödeme ile sipariş için tutarın en az 100 Lira olması gerekemektedir.